Productinformatie
De DAB Control-D Pompbesturing is een essentieel onderdeel voor iedereen die een pomp zonder membraanvat gebruikt. Dit slimme systeem zorgt ervoor dat de pomp automatisch start en stopt zodra er water wordt gevraagd. Daarnaast biedt het een belangrijke beveiliging tegen drooglopen, wat schade aan de pomp kan voorkomen. Dankzij de ingebouwde debiet- en drukmeting houdt de Control-D de waterdruk constant en schakelt hij de pomp uit wanneer er geen waterverbruik meer is. Dit maakt het een betrouwbare en efficiënte oplossing voor huishoudelijk en industrieel gebruik.
Eigenschappen van de DAB Control-D
Deze pomp control heeft een inschakeldruk van 2,5 bar, waardoor het automatisch begint te werken zodra er water wordt afgenomen. De doorlaatcapaciteit van 6.000 liter per uur zorgt ervoor dat de pomp voldoende water kan leveren voor verschillende toepassingen. Met een vermogen van 1,5 kW kan de besturing krachtige pompen aansturen. De aansluiting is voorzien van twee 1'' buitendraad-verbindingen.
Eenvoudige montage
De DAB Control-D wordt geleverd inclusief een stekker en kabel, zodat de installatie snel en gemakkelijk kan worden uitgevoerd. Het systeem is ontworpen voor een eenvoudige montage op de pomp, zonder ingewikkelde instellingen. Zodra een tappunt wordt geopend, schakelt de pomp direct in, en na ongeveer 10 seconden na het sluiten van het tappunt stopt de pomp weer. Dit garandeert een efficiënte en energiezuinige werking, waardoor je verzekerd bent van een stabiele en veilige watervoorziening.
Persoonlijke klantbegeleiding staat bij ons voorop. Wij helpen dan ook graag bij
het kiezen van het juiste product voor jouw situatie! Stuur ons gerust een mail
met jouw vraag of neem telefonisch contact met ons op. Op werkdagen zijn wij
te bereiken tussen 08:00 en 17:30.