Persoonlijke klantbegeleiding staat bij ons voorop. Wij helpen dan ook graag bij het kiezen van het juiste product voor jouw situatie! Stuur ons gerust een mail met jouw vraag of neem telefonisch contact met ons op. Op werkdagen zijn wij te bereiken tussen 08:00 en 17:30.
| Art. Nr. | 434228 |
| Type | Supra HD Inox |
| Afmeting | Iso draad M7 |
| Diameter | 63 - 68 mm |
| Toepassing | Klemband |
| Uitvoering | max moment 16 Nm, W4 |
| Materiaal | band en behuizing, RVS bout |
| Merk | Mikalor |
| Breedte | Bandbreedte 20 mm |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | DIN3017-3 |
| Kleur | Grijs |