Persoonlijke klantbegeleiding staat bij ons voorop. Wij helpen dan ook graag bij het kiezen van het juiste product voor jouw situatie! Stuur ons gerust een mail met jouw vraag of neem telefonisch contact met ons op. Op werkdagen zijn wij te bereiken tussen 08:00 en 17:30.
| Art. Nr. | 374018 |
| Type | JSW 3BM |
| Aansluiting | Zuigaansluiting 1 1/4" - Persaansluiting 1" |
| Capaciteit | 1,2 - 7,2 m³/uur |
| Uitvoering | Zelfaanzuigende centrifugaal pomp |
| Afvoercapaciteit (ca. 35L p/m) | 20 - 120 liter per minuut |
| Kw | 1,5 kW |
| Materiaal | pomp as: RVS AISI 430F, Waaier: messing |
| Max. medium temperatuur | 40 °C |
| Max. omgevingstemperatuur | -10 - 40 °C |
| Max. zuighoogte | 9 meter |
| Merk | Pedrollo |
| Motor | Drie fase |
| Opvoerhoogte | 56 - 30 meter |
| Toepasbaar in medium | Schoon water |
| Volt | 400 V |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Blauw |