Persoonlijke klantbegeleiding staat bij ons voorop. Wij helpen dan ook graag bij het kiezen van het juiste product voor jouw situatie! Stuur ons gerust een mail met jouw vraag of neem telefonisch contact met ons op. Op werkdagen zijn wij te bereiken tussen 08:00 en 17:30.
| Art. Nr. | 374030 |
| Type | 4CPm80 |
| Aansluiting | Zuigaansluiting 1" - Persaansluiting 1" |
| Capaciteit | 0,3 - 4,8 m³/uur |
| Toepassing | Voor huishoudelijk water |
| Uitvoering | Zelfaanzuigende centrifugaal pomp |
| Afvoercapaciteit (ca. 35L p/m) | 5 - 80 liter per minuut |
| Kw | 0.85 kW |
| Materiaal | Pomphuis: gietijzer |
| Max. medium temperatuur | 40 °C |
| Max. zuighoogte | 7 meter |
| Merk | Pedrollo |
| Opvoerhoogte | 48 - 10 meter |
| Volt | 230 V |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Art. Nr. | 374031 |
| Type | 4CPm100 |
| Aansluiting | Zuigaansluiting 1" - Persaansluiting 1" |
| Capaciteit | 0,3 - 7,8 m³/uur |
| Toepassing | Voor huishoudelijk water |
| Uitvoering | Zelfaanzuigende centrifugaal pomp |
| Afvoercapaciteit (ca. 35L p/m) | 5 - 130 liter per minuut |
| Kw | 0.75 kW |
| Materiaal | Pomphuis: gietijzer |
| Max. medium temperatuur | 40 °C |
| Max. zuighoogte | 7 meter |
| Merk | Pedrollo |
| Opvoerhoogte | 45 - 5 meter |
| Volt | 230 V |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Nr. | Voorraad | Eigenschappen | Type | Capaciteit | Afvoercapaciteit (ca. 35L p/m) | Kw | Opvoerhoogte | Prijs excl. btw | Aantal | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 374030Waterpomp centrifugaal 4CPm80 | Voorraad:
| Type: 4CPm80Capaciteit: 0,3 - 4,8 m³/uurAfvoercapaciteit (ca. 35L p/m): 5 - 80 liter per minuutKw: 0.85 kWOpvoerhoogte: 48 - 10 meter | 4CPm80 | 0,3 - 4,8 m³/uur | 5 - 80 liter per minuut | 0.85 kW | 48 - 10 meter | |||||||||||||
| 374031Waterpomp centrifugaal 4CPm100 | Voorraad:
| Type: 4CPm100Capaciteit: 0,3 - 7,8 m³/uurAfvoercapaciteit (ca. 35L p/m): 5 - 130 liter per minuutKw: 0.75 kWOpvoerhoogte: 45 - 5 meter | 4CPm100 | 0,3 - 7,8 m³/uur | 5 - 130 liter per minuut | 0.75 kW | 45 - 5 meter | |||||||||||||