Persoonlijke klantbegeleiding staat bij ons voorop. Wij helpen dan ook graag bij het kiezen van het juiste product voor jouw situatie! Stuur ons gerust een mail met jouw vraag of neem telefonisch contact met ons op. Op werkdagen zijn wij te bereiken tussen 08:00 en 17:30.
| Art. Nr. | 930748 |
| Type | KPS 30/16 M-P |
| Aansluiting | DNA 1" DNM 1" |
| Capaciteit | 0,3 - 1,8 m³/uur |
| Uitvoering | Driefasen motor |
| Ampère | 2 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Kw | 0,37 kW |
| Materiaal | Gietijzer |
| Max. medium temperatuur | -10 - 50 °C |
| Max. omgevingstemperatuur | 40 °C |
| Max. Werkdruk | 10 bar |
| Merk | DAB |
| Motor | Gesloten uitwendig luchtgekoelde asynchroonmotor |
| Norm(en) | IEC-normen 2-3 en IEC 61/69 |
| Opstelling | Horizontaal |
| Opvoerhoogte | 31-10 |
| Toepasbaar in medium | Water en diesel |
| Volt | 230 V |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Isolatieklasse | F IE2 |
| Keurmerk(en) | CE |
| Kleur | Groen |