Persoonlijke klantbegeleiding staat bij ons voorop. Wij helpen dan ook graag bij het kiezen van het juiste product voor jouw situatie! Stuur ons gerust een mail met jouw vraag of neem telefonisch contact met ons op. Op werkdagen zijn wij te bereiken tussen 08:00 en 17:30.
| Art. Nr. | 940154 |
| Type | LGP20A |
| Aansluiting | Zuig/persaansluiting 2" - 50 mm |
| Capaciteit | 30 m³/uur |
| Toepassing | Aan- en afvoeren van water |
| Uitvoering | Waterpomp met benzinemotor |
| Max. medium temperatuur | 0 - 40 C° |
| Max. Werkdruk | 2,9 bar |
| Motor | 5,5 pK, één cilinder, 4-takt luchtgekoeld |
| Toepasbaar in medium | Licht vervuild water |
| Inhoud | Cylinderinhoud 163 cc |
| Hoogte | Opvoerhoogte 30 m |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Art. Nr. | 940156 |
| Type | LGP30A |
| Aansluiting | Zuig/persaansluiting 3" - 80 mm |
| Capaciteit | 60 m³/uur |
| Toepassing | Aan- en afvoeren van water |
| Uitvoering | Waterpomp met benzinemotor |
| Max. medium temperatuur | 0 - 40 C° |
| Max. Werkdruk | 3,0 bar |
| Motor | 6,5 pK, één cilinder, 4-takt luchtgekoeld |
| Toepasbaar in medium | Licht vervuild water |
| Inhoud | Cylinderinhoud 196 cc |
| Hoogte | Opvoerhoogte 30 m |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Nr. | Voorraad | Eigenschappen | Type | Aansluiting | Capaciteit | Max. Werkdruk | Motor | Inhoud | Prijs excl. btw | Aantal | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 940154Benzinepomp 4-takt motor LGP20A | Voorraad:
| Type: LGP20AAansluiting: Zuig/persaansluiting 2" - 50 mmCapaciteit: 30 m³/uurMax. Werkdruk: 2,9 barMotor: 5,5 pK, één cilinder, 4-takt luchtgekoeldInhoud: Cylinderinhoud 163 cc | LGP20A | Zuig/persaansluiting 2" - 50 mm | 30 m³/uur | 2,9 bar | 5,5 pK, één cilinder, 4-takt luchtgekoeld | Cylinderinhoud 163 cc | |||||||||||||
| 940156Benzinepomp 4-takt motor LGP30A | Voorraad:
| Type: LGP30AAansluiting: Zuig/persaansluiting 3" - 80 mmCapaciteit: 60 m³/uurMax. Werkdruk: 3,0 barMotor: 6,5 pK, één cilinder, 4-takt luchtgekoeldInhoud: Cylinderinhoud 196 cc | LGP30A | Zuig/persaansluiting 3" - 80 mm | 60 m³/uur | 3,0 bar | 6,5 pK, één cilinder, 4-takt luchtgekoeld | Cylinderinhoud 196 cc | |||||||||||||