Persoonlijke klantbegeleiding staat bij ons voorop. Wij helpen dan ook graag bij het kiezen van het juiste product voor jouw situatie! Stuur ons gerust een mail met jouw vraag of neem telefonisch contact met ons op. Op werkdagen zijn wij te bereiken tussen 08:00 en 17:30.
| Art. Nr. | 270936 |
| Diameter | 63 mm, 75 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, Verloopsokken uit buis |
| Druk PN | PN12,5 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270944 |
| Diameter | 63 mm, 90 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, Verloopsokken uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270948 |
| Diameter | 75 mm, 90 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, Verloopsokken uit buis |
| Druk PN | PN12,5 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270952 |
| Diameter | 110 mm, 75 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, Verloopsokken uit buis |
| Druk PN | PN7,5 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270956 |
| Diameter | 110 mm, 90 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, Verloopsokken uit buis |
| Druk PN | PN12,5 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270960 |
| Diameter | 125 mm, 90 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, Verloopsokken uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270964 |
| Diameter | 110 mm, 125 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, Verloopsokken uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270968 |
| Diameter | 110 mm, 140 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, Verloopsokken uit buis |
| Druk PN | PN6 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270972 |
| Diameter | 110 mm, 160 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, Verloopsokken uit buis |
| Druk PN | PN6 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270976 |
| Diameter | 125 mm, 160 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, Verloopsokken uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270984 |
| Diameter | 160 mm, 200 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, Verloopsokken uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270988 |
| Diameter | 200 mm, 250 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, Verloopsokken uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270992 |
| Diameter | 250 mm, 315 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, Verloopsokken uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270996 |
| Diameter | 315 mm, 400 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, Verloopsokken uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Nr. | Voorraad | Eigenschappen | Diameter | Uitvoering | Druk PN | Prijs excl. btw | Aantal | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 270936Verloopsok PVC uit buis 75 x 63 mm | Voorraad:
| Diameter: 63 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN12,5 | 63 mm, 75 mm | Lijmverbinding, Verloopsokken uit buis | PN12,5 | |||||||||||||
| 270944Verloopsok PVC uit buis 90 x 63 mm | Voorraad:
| Diameter: 63 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 63 mm, 90 mm | Lijmverbinding, Verloopsokken uit buis | PN10 | |||||||||||||
| 270948Verloopsok PVC uit buis 90 x 75 mm | Voorraad:
| Diameter: 75 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN12,5 | 75 mm, 90 mm | Lijmverbinding, Verloopsokken uit buis | PN12,5 | |||||||||||||
| 270952Verloopsok PVC uit buis 110 x 75 mm | Voorraad:
| Diameter: 110 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN7,5 | 110 mm, 75 mm | Lijmverbinding, Verloopsokken uit buis | PN7,5 | |||||||||||||
| 270956Verloopsok PVC uit buis 110 x 90 mm | Voorraad:
| Diameter: 110 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN12,5 | 110 mm, 90 mm | Lijmverbinding, Verloopsokken uit buis | PN12,5 | |||||||||||||
| 270960Verloopsok PVC uit buis 125 x 90 mm | Voorraad:
| Diameter: 125 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 125 mm, 90 mm | Lijmverbinding, Verloopsokken uit buis | PN10 | |||||||||||||
| 270964Verloopsok PVC uit buis 125 x 110 mm | Voorraad:
| Diameter: 125 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 125 mm, 110 mm | Lijmverbinding, Verloopsokken uit buis | PN10 | |||||||||||||
| 270968Verloopsok PVC uit buis 140 x 110 mm | Voorraad:
| Diameter: 140 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN6 | 140 mm, 110 mm | Lijmverbinding, Verloopsokken uit buis | PN6 | |||||||||||||
| 270972Verloopsok PVC uit buis 160 x 110 mm | Voorraad:
| Diameter: 110 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN6 | 110 mm, 160 mm | Lijmverbinding, Verloopsokken uit buis | PN6 | |||||||||||||
| 270976Verloopsok PVC uit buis 160 x 125 mm | Voorraad:
| Diameter: 125 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 125 mm, 160 mm | Lijmverbinding, Verloopsokken uit buis | PN10 | |||||||||||||
| 270984Verloopsok PVC uit buis 200 x 160 mm | Voorraad:
| Diameter: 160 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 160 mm, 200 mm | Lijmverbinding, Verloopsokken uit buis | PN10 | |||||||||||||
| 270988Verloopsok PVC uit buis 250 x 200 mm | Voorraad:
| Diameter: 200 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 200 mm, 250 mm | Lijmverbinding, Verloopsokken uit buis | PN10 | |||||||||||||
| 270992Verloopsok PVC uit buis 315 x 250 mm | Voorraad:
| Diameter: 315 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 315 mm, 250 mm | Lijmverbinding, Verloopsokken uit buis | PN10 | |||||||||||||
| 270996Verloopsok PVC uit buis 400 x 315 mm | Voorraad:
| Diameter: 400 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 400 mm, 315 mm | Lijmverbinding, Verloopsokken uit buis | PN10 | |||||||||||||