Persoonlijke klantbegeleiding staat bij ons voorop. Wij helpen dan ook graag bij het kiezen van het juiste product voor jouw situatie! Stuur ons gerust een mail met jouw vraag of neem telefonisch contact met ons op. Op werkdagen zijn wij te bereiken tussen 08:00 en 17:30.
| Art. Nr. | 270888 |
| Diameter | 63 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, Sokken uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270892 |
| Diameter | 75 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, Sokken uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270896 |
| Diameter | 90 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, Sokken uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270900 |
| Diameter | 110 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, Sokken uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270904 |
| Diameter | 125 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, Sokken uit buis |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270908 |
| Diameter | 160 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, Sokken uit buis |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270912 |
| Diameter | 200 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, Sokken uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270916 |
| Diameter | 250 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, Sokken uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270920 |
| Diameter | 315 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, Sokken uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270924 |
| Diameter | 400 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, Sokken uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Nr. | Voorraad | Eigenschappen | Diameter | Uitvoering | Druk PN | Prijs excl. btw | Aantal | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 270888Sok PVC uit buis 63 x 63 mm | Voorraad:
| Diameter: 63 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 63 mm | Lijmverbinding, Sokken uit buis | PN10 | |||||||||||||
| 270892Sok PVC uit buis 75 x 75 mm | Voorraad:
| Diameter: 75 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 75 mm | Lijmverbinding, Sokken uit buis | PN10 | |||||||||||||
| 270896Sok PVC uit buis 90 x 90 mm | Voorraad:
| Diameter: 90 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 90 mm | Lijmverbinding, Sokken uit buis | PN10 | |||||||||||||
| 270900Sok PVC uit buis 110 x 110 mm | Voorraad:
| Diameter: 110 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 110 mm | Lijmverbinding, Sokken uit buis | PN10 | |||||||||||||
| 270904Sok PVC uit buis 125 x 125 mm | Voorraad:
| Diameter: 125 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN16 | 125 mm | Lijmverbinding, Sokken uit buis | PN16 | |||||||||||||
| 270908Sok PVC uit buis 160 x 160 mm | Voorraad:
| Diameter: 160 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN16 | 160 mm | Lijmverbinding, Sokken uit buis | PN16 | |||||||||||||
| 270912Sok PVC uit buis 200 x 200 mm | Voorraad:
| Diameter: 200 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 200 mm | Lijmverbinding, Sokken uit buis | PN10 | |||||||||||||
| 270916Sok PVC uit buis 250 x 250 mm | Voorraad:
| Diameter: 250 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 250 mm | Lijmverbinding, Sokken uit buis | PN10 | |||||||||||||
| 270920Sok PVC uit buis 315 x 315 mm | Voorraad:
| Diameter: 315 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 315 mm | Lijmverbinding, Sokken uit buis | PN10 | |||||||||||||
| 270924Sok PVC uit buis 400 x 400 mm | Voorraad:
| Diameter: 400 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 400 mm | Lijmverbinding, Sokken uit buis | PN10 | |||||||||||||