Persoonlijke klantbegeleiding staat bij ons voorop. Wij helpen dan ook graag bij het kiezen van het juiste product voor jouw situatie! Stuur ons gerust een mail met jouw vraag of neem telefonisch contact met ons op. Op werkdagen zijn wij te bereiken tussen 08:00 en 17:30.
| Art. Nr. | 270000 |
| Diameter | 32 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 90° uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270004 |
| Diameter | 40 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 90° uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270008 |
| Diameter | 50 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 90° uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270012 |
| Diameter | 63 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 90° uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270016 |
| Diameter | 75 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 90° uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270020 |
| Diameter | 90 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 90° uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270024 |
| Diameter | 110 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 90° uit buis |
| Druk PN | PN12,5 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270028 |
| Diameter | 125 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 90° uit buis |
| Druk PN | PN12,5 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270032 |
| Diameter | 160 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 90° uit buis |
| Druk PN | PN12,5 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270036 |
| Diameter | 200 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 90° uit buis |
| Druk PN | PN12,5 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270040 |
| Diameter | 250 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 90° uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270044 |
| Diameter | 315 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 90° uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Nr. | Voorraad | Eigenschappen | Diameter | Uitvoering | Druk PN | Prijs excl. btw | Aantal | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 270000Bocht PVC 90GR, 32 x 32 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 32 mmUitvoering: Bochten 90° uit buisDruk PN: PN10 | 32 mm | Bochten 90° uit buis, 2x mof lijmverbinding | PN10 | |||||||||||||
| 270004Bocht PVC 90GR, 40 x 40 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 40 mmUitvoering: Bochten 90° uit buisDruk PN: PN10 | 40 mm | Bochten 90° uit buis, 2x mof lijmverbinding | PN10 | |||||||||||||
| 270008Bocht PVC 90GR, 50 x 50 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 50 mmUitvoering: Bochten 90° uit buisDruk PN: PN10 | 50 mm | Bochten 90° uit buis, 2x mof lijmverbinding | PN10 | |||||||||||||
| 270012Bocht PVC 90GR, 63 x 63 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 63 mmUitvoering: Bochten 90° uit buisDruk PN: PN10 | 63 mm | Bochten 90° uit buis, 2x mof lijmverbinding | PN10 | |||||||||||||
| 270016Bocht PVC 90GR, 75 x 75 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 75 mmUitvoering: Bochten 90° uit buisDruk PN: PN10 | 75 mm | Bochten 90° uit buis, 2x mof lijmverbinding | PN10 | |||||||||||||
| 270020Bocht PVC 90GR, 90 x 90 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 90 mmUitvoering: Bochten 90° uit buisDruk PN: PN10 | 90 mm | Bochten 90° uit buis, 2x mof lijmverbinding | PN10 | |||||||||||||
| 270024Bocht PVC 90GR, 110 x 110 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 110 mmUitvoering: Bochten 90° uit buisDruk PN: PN12,5 | 110 mm | Bochten 90° uit buis, 2x mof lijmverbinding | PN12,5 | |||||||||||||
| 270028Bocht PVC 90GR, 125 x 125 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 125 mmUitvoering: Bochten 90° uit buisDruk PN: PN12,5 | 125 mm | Bochten 90° uit buis, 2x mof lijmverbinding | PN12,5 | |||||||||||||
| 270032Bocht PVC 90GR, 160 x 160 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 160 mmUitvoering: Bochten 90° uit buisDruk PN: PN12,5 | 160 mm | Bochten 90° uit buis, 2x mof lijmverbinding | PN12,5 | |||||||||||||
| 270036Bocht PVC 90GR, 200 x 200 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 200 mmUitvoering: Bochten 90° uit buisDruk PN: PN12,5 | 200 mm | Bochten 90° uit buis, 2x mof lijmverbinding | PN12,5 | |||||||||||||
| 270040Bocht PVC 90GR, 250 x 250 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 250 mmUitvoering: Bochten 90° uit buisDruk PN: PN10 | 250 mm | Bochten 90° uit buis, 2x mof lijmverbinding | PN10 | |||||||||||||
| 270044Bocht PVC 90GR, 315 x 315 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 315 mmUitvoering: Bochten 90° uit buisDruk PN: PN10 | 315 mm | Bochten 90° uit buis, 2x mof lijmverbinding | PN10 | |||||||||||||