Persoonlijke klantbegeleiding staat bij ons voorop. Wij helpen dan ook graag bij het kiezen van het juiste product voor jouw situatie! Stuur ons gerust een mail met jouw vraag of neem telefonisch contact met ons op. Op werkdagen zijn wij te bereiken tussen 08:00 en 17:30.
| Art. Nr. | 270048 |
| Diameter | 32 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 45° uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270052 |
| Diameter | 40 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 45° uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270056 |
| Diameter | 50 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 45° uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270060 |
| Diameter | 63 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 45° uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270064 |
| Diameter | 75 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 45° uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270068 |
| Diameter | 90 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 45° uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270072 |
| Diameter | 110 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 45° uit buis |
| Druk PN | PN12,5 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270076 |
| Diameter | 125 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 45° uit buis |
| Druk PN | PN12,5 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270080 |
| Diameter | 160 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 45° uit buis |
| Druk PN | PN12,5 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270084 |
| Diameter | 200 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 45° uit buis |
| Druk PN | PN12,5 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270088 |
| Diameter | 250 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 45° uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270092 |
| Diameter | 315 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 45° uit buis |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Nr. | Voorraad | Eigenschappen | Diameter | Uitvoering | Druk PN | Prijs excl. btw | Aantal | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 270048Bocht PVC 45GR, 32 x 32 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 32 mmUitvoering: 2x mof lijmverbindingDruk PN: PN10 | 32 mm | 2x mof lijmverbinding, Bochten 45° uit buis | PN10 | |||||||||||||
| 270052Bocht PVC 45GR, 40 x 40 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 40 mmUitvoering: 2x mof lijmverbindingDruk PN: PN10 | 40 mm | 2x mof lijmverbinding, Bochten 45° uit buis | PN10 | |||||||||||||
| 270056Bocht PVC 45GR, 50 x 50 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 50 mmUitvoering: 2x mof lijmverbindingDruk PN: PN10 | 50 mm | 2x mof lijmverbinding, Bochten 45° uit buis | PN10 | |||||||||||||
| 270060Bocht PVC 45GR, 63 x 63 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 63 mmUitvoering: 2x mof lijmverbindingDruk PN: PN10 | 63 mm | 2x mof lijmverbinding, Bochten 45° uit buis | PN10 | |||||||||||||
| 270064Bocht PVC 45GR, 75 x 75 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 75 mmUitvoering: 2x mof lijmverbindingDruk PN: PN10 | 75 mm | 2x mof lijmverbinding, Bochten 45° uit buis | PN10 | |||||||||||||
| 270068Bocht PVC 45GR, 90 x 90 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 90 mmUitvoering: 2x mof lijmverbindingDruk PN: PN10 | 90 mm | 2x mof lijmverbinding, Bochten 45° uit buis | PN10 | |||||||||||||
| 270072Bocht PVC 45GR, 110 x 110 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 110 mmUitvoering: 2x mof lijmverbindingDruk PN: PN12,5 | 110 mm | 2x mof lijmverbinding, Bochten 45° uit buis | PN12,5 | |||||||||||||
| 270076Bocht PVC 45GR, 125 x 125 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 125 mmUitvoering: 2x mof lijmverbindingDruk PN: PN12,5 | 125 mm | 2x mof lijmverbinding, Bochten 45° uit buis | PN12,5 | |||||||||||||
| 270080Bocht PVC 45GR, 160 x 160 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 160 mmUitvoering: 2x mof lijmverbindingDruk PN: PN12,5 | 160 mm | 2x mof lijmverbinding, Bochten 45° uit buis | PN12,5 | |||||||||||||
| 270084Bocht PVC 45GR, 200 x 200 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 200 mmUitvoering: 2x mof lijmverbindingDruk PN: PN12,5 | 200 mm | 2x mof lijmverbinding, Bochten 45° uit buis | PN12,5 | |||||||||||||
| 270088Bocht PVC 45GR, 250 x 250 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 250 mmUitvoering: 2x mof lijmverbindingDruk PN: PN10 | 250 mm | 2x mof lijmverbinding, Bochten 45° uit buis | PN10 | |||||||||||||
| 270092Bocht PVC 45GR, 315 x 315 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 315 mmUitvoering: 2x mof lijmverbindingDruk PN: PN10 | 315 mm | 2x mof lijmverbinding, Bochten 45° uit buis | PN10 | |||||||||||||