Persoonlijke klantbegeleiding staat bij ons voorop. Wij helpen dan ook graag bij het kiezen van het juiste product voor jouw situatie! Stuur ons gerust een mail met jouw vraag of neem telefonisch contact met ons op. Op werkdagen zijn wij te bereiken tussen 08:00 en 17:30.
| Art. Nr. | 270132 |
| Diameter | 90 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 30° uit buis |
| Druk PN | PN12,5 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270136 |
| Diameter | 110 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 30° uit buis |
| Druk PN | PN12,5 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270140 |
| Diameter | 125 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 30° uit buis |
| Druk PN | PN12,5 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270144 |
| Diameter | 160 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 30° uit buis |
| Druk PN | PN12,5 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270148 |
| Diameter | 200 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 30° uit buis |
| Druk PN | PN12,5 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270152 |
| Diameter | 250 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 30° uit buis |
| Druk PN | PN12,5 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270156 |
| Diameter | 315 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | 2x mof lijmverbinding, Bochten 30° uit buis |
| Druk PN | PN12,5 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Nr. | Voorraad | Eigenschappen | Diameter | Uitvoering | Prijs excl. btw | Aantal | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 270132Bocht PVC 30GR, 90 x 90 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 90 mmUitvoering: 2x mof lijmverbinding | 90 mm | 2x mof lijmverbinding, Bochten 30° uit buis | |||||||||||||
| 270136Bocht PVC 30GR, 110 x 110 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 110 mmUitvoering: 2x mof lijmverbinding | 110 mm | 2x mof lijmverbinding, Bochten 30° uit buis | |||||||||||||
| 270140Bocht PVC 30GR, 125 x 125 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 125 mmUitvoering: 2x mof lijmverbinding | 125 mm | 2x mof lijmverbinding, Bochten 30° uit buis | |||||||||||||
| 270144Bocht PVC 30GR, 160 x 160 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 160 mmUitvoering: 2x mof lijmverbinding | 160 mm | 2x mof lijmverbinding, Bochten 30° uit buis | |||||||||||||
| 270148Bocht PVC 30GR, 200 x 200 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 200 mmUitvoering: 2x mof lijmverbinding | 200 mm | 2x mof lijmverbinding, Bochten 30° uit buis | |||||||||||||
| 270152Bocht PVC 30GR, 250 x 250 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 250 mmUitvoering: 2x mof lijmverbinding | 250 mm | 2x mof lijmverbinding, Bochten 30° uit buis | |||||||||||||
| 270156Bocht PVC 30GR, 315 x 315 mm, MxM | Voorraad:
| Diameter: 315 mmUitvoering: 2x mof lijmverbinding | 315 mm | 2x mof lijmverbinding, Bochten 30° uit buis | |||||||||||||