Persoonlijke klantbegeleiding staat bij ons voorop. Wij helpen dan ook graag bij het kiezen van het juiste product voor jouw situatie! Stuur ons gerust een mail met jouw vraag of neem telefonisch contact met ons op. Op werkdagen zijn wij te bereiken tussen 08:00 en 17:30.
| Art. Nr. | 270116 |
| Diameter | 90 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | Bochten 15° uit buis, mof x spie lijmverbinding |
| Druk PN | PN12,5 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270120 |
| Diameter | 110 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | Bochten 15° uit buis, mof x spie lijmverbinding |
| Druk PN | PN12,5 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270124 |
| Diameter | 125 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | Bochten 15° uit buis, mof x spie lijmverbinding |
| Druk PN | PN12,5 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270128 |
| Diameter | 160 mm |
| Soort hulpstuk | Bocht |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | Bochten 15° uit buis, mof x spie lijmverbinding |
| Druk PN | PN12,5 |
| Materiaal | PVC |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Nr. | Voorraad | Eigenschappen | Diameter | Uitvoering | Prijs excl. btw | Aantal | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 270116Bocht PVC 15GR, 90 x 90 mm, MxS | Voorraad:
| Diameter: 90 mmUitvoering: Bochten 15° uit buis | 90 mm | Bochten 15° uit buis, mof x spie lijmverbinding | |||||||||||||
| 270120Bocht PVC 15GR, 110 x 110 mm, MxS | Voorraad:
| Diameter: 110 mmUitvoering: Bochten 15° uit buis | 110 mm | Bochten 15° uit buis, mof x spie lijmverbinding | |||||||||||||
| 270124Bocht PVC 15GR, 125 x 125 mm, MxS | Voorraad:
| Diameter: 125 mmUitvoering: Bochten 15° uit buis | 125 mm | Bochten 15° uit buis, mof x spie lijmverbinding | |||||||||||||
| 270128Bocht PVC 15GR, 160 x 160 mm, MxS | Voorraad:
| Diameter: 160 mmUitvoering: Bochten 15° uit buis | 160 mm | Bochten 15° uit buis, mof x spie lijmverbinding | |||||||||||||