Persoonlijke klantbegeleiding staat bij ons voorop. Wij helpen dan ook graag bij het kiezen van het juiste product voor jouw situatie! Stuur ons gerust een mail met jouw vraag of neem telefonisch contact met ons op. Op werkdagen zijn wij te bereiken tussen 08:00 en 17:30.
| Art. Nr. | 260808 |
| Diameter | 25 mm |
| Toepassing | Beregening, Drinkwater |
| Uitvoering | Lijmmof |
| Wanddikte | 1,5 mm |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Lengte | 5 m |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 260816 |
| Diameter | 32 mm |
| Toepassing | Beregening, Drinkwater |
| Uitvoering | Lijmmof |
| Wanddikte | 1,6 mm |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Lengte | 5 m |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 260824 |
| Diameter | 40 mm |
| Toepassing | Beregening, Drinkwater |
| Uitvoering | Lijmmof |
| Wanddikte | 1,9 mm |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Lengte | 5 m |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 260836 |
| Diameter | 50 mm |
| Toepassing | Beregening, Drinkwater |
| Uitvoering | Lijmmof |
| Wanddikte | 2,4 mm |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Lengte | 5 m |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 260848 |
| Diameter | 63 mm |
| Toepassing | Beregening, Drinkwater |
| Uitvoering | Lijmmof |
| Wanddikte | 2,4 mm |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Lengte | 5 m |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 260852 |
| Diameter | 63 mm |
| Toepassing | Beregening, Drinkwater |
| Uitvoering | Lijmmof |
| Wanddikte | 3,0 mm |
| Druk PN | PN12,5 |
| Materiaal | PVC |
| Lengte | 5 m |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 260860 |
| Diameter | 75 mm |
| Toepassing | Beregening, Drinkwater |
| Uitvoering | Lijmmof |
| Wanddikte | 2,9 mm |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Lengte | 5 m |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 260872 |
| Diameter | 90 mm |
| Toepassing | Beregening, Drinkwater |
| Uitvoering | Lijmmof |
| Wanddikte | 3,5 mm |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Lengte | 5 m |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 260876 |
| Diameter | 90 mm |
| Toepassing | Beregening, Drinkwater |
| Uitvoering | Lijmmof |
| Wanddikte | 4,3 mm |
| Druk PN | PN12,5 |
| Materiaal | PVC |
| Lengte | 5 m |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 260884 |
| Diameter | 110 mm |
| Toepassing | Beregening, Drinkwater |
| Uitvoering | Lijmmof |
| Wanddikte | 4,2 mm |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Lengte | 5 m |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 260888 |
| Diameter | 110 mm |
| Toepassing | Beregening, Drinkwater |
| Uitvoering | Lijmmof |
| Wanddikte | 5,3 mm |
| Druk PN | PN12,5 |
| Materiaal | PVC |
| Lengte | 5 m |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 260896 |
| Diameter | 125 mm |
| Toepassing | Beregening, Drinkwater |
| Uitvoering | Lijmmof |
| Wanddikte | 6,0 mm |
| Druk PN | PN12,5 |
| Materiaal | PVC |
| Lengte | 5 m |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 260900 |
| Diameter | 125 mm |
| Toepassing | Beregening, Drinkwater |
| Uitvoering | Lijmmof |
| Wanddikte | 4,8 mm |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Lengte | 5 m |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 260904 |
| Diameter | 160 mm |
| Toepassing | Beregening, Drinkwater |
| Uitvoering | Lijmmof |
| Wanddikte | 4,7 mm |
| Druk PN | PN7,5 |
| Materiaal | PVC |
| Lengte | 5 m |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 260908 |
| Diameter | 160 mm |
| Toepassing | Beregening, Drinkwater |
| Uitvoering | Lijmmof |
| Wanddikte | 6,2 mm |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Lengte | 5 m |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 260912 |
| Diameter | 160 mm |
| Toepassing | Beregening, Drinkwater |
| Uitvoering | Lijmmof |
| Wanddikte | 7,7 mm |
| Druk PN | PN12,5 |
| Materiaal | PVC |
| Lengte | 5 m |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 260920 |
| Diameter | 200 mm |
| Toepassing | Beregening, Drinkwater |
| Uitvoering | Lijmmof |
| Wanddikte | 7,7 mm |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Lengte | 5 m |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 260924 |
| Diameter | 200 mm |
| Toepassing | Beregening, Drinkwater |
| Uitvoering | Lijmmof |
| Wanddikte | 9,6 mm |
| Druk PN | PN12,5 |
| Materiaal | PVC |
| Lengte | 5 m |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 260932 |
| Diameter | 250 mm |
| Toepassing | Beregening, Drinkwater |
| Uitvoering | Lijmmof |
| Wanddikte | 9,6 mm |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Lengte | 5 m |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 260938 |
| Diameter | 315 mm |
| Toepassing | Beregening, Drinkwater |
| Uitvoering | Lijmmof |
| Wanddikte | 12,1 mm |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Lengte | 5 m |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Nr. | Voorraad | Eigenschappen | Diameter | Toepassing | Wanddikte | Druk PN | Prijs excl. btw | Aantal | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 260808Drukbuis PVC 25 x 1,5 mm, KIWA, PN10, 5 | Voorraad:
| Diameter: 25 mmToepassing: BeregeningWanddikte: 1,5 mmDruk PN: PN10 | 25 mm | Beregening, Drinkwater | 1,5 mm | PN10 | |||||||||||||
| 260816Drukbuis PVC 32 x 1,6 mm, KIWA, PN10, 5 | Voorraad:
| Diameter: 32 mmToepassing: BeregeningWanddikte: 1,6 mmDruk PN: PN10 | 32 mm | Beregening, Drinkwater | 1,6 mm | PN10 | |||||||||||||
| 260824Drukbuis PVC 40 x 1,9 mm, KIWA, PN10, 5 | Voorraad:
| Diameter: 40 mmToepassing: BeregeningWanddikte: 1,9 mmDruk PN: PN10 | 40 mm | Beregening, Drinkwater | 1,9 mm | PN10 | |||||||||||||
| 260836Drukbuis PVC 50 x 2,4 mm, KIWA, PN10, 5 | Voorraad:
| Diameter: 50 mmToepassing: BeregeningWanddikte: 2,4 mmDruk PN: PN10 | 50 mm | Beregening, Drinkwater | 2,4 mm | PN10 | |||||||||||||
| 260848Drukbuis PVC 63 x 2,4 mm, KIWA, PN10, 5 | Voorraad:
| Diameter: 63 mmToepassing: BeregeningWanddikte: 2,4 mmDruk PN: PN10 | 63 mm | Beregening, Drinkwater | 2,4 mm | PN10 | |||||||||||||
| 260852Drukbuis PVC 63 x 3,0mm, KIWA, PN12.5 5 | Voorraad:
| Diameter: 63 mmToepassing: BeregeningWanddikte: 3,0 mmDruk PN: PN12,5 | 63 mm | Beregening, Drinkwater | 3,0 mm | PN12,5 | |||||||||||||
| 260860Drukbuis PVC 75 x 2,9 mm, KIWA, PN10, 5 | Voorraad:
| Diameter: 75 mmToepassing: BeregeningWanddikte: 2,9 mmDruk PN: PN10 | 75 mm | Beregening, Drinkwater | 2,9 mm | PN10 | |||||||||||||
| 260872Drukbuis PVC 90 x 3,5 mm, KIWA, PN10, 5 | Voorraad:
| Diameter: 90 mmToepassing: BeregeningWanddikte: 3,5 mmDruk PN: PN10 | 90 mm | Beregening, Drinkwater | 3,5 mm | PN10 | |||||||||||||
| 260876Drukbuis PVC 90 x 4,3mm, KIWA, PN12.5 5 | Voorraad:
| Diameter: 90 mmToepassing: BeregeningWanddikte: 4,3 mmDruk PN: PN12,5 | 90 mm | Beregening, Drinkwater | 4,3 mm | PN12,5 | |||||||||||||
| 260884Drukbuis PVC 110 x 4,2mm, KIWA, PN10, 5 | Voorraad:
| Diameter: 110 mmToepassing: BeregeningWanddikte: 4,2 mmDruk PN: PN10 | 110 mm | Beregening, Drinkwater | 4,2 mm | PN10 | |||||||||||||
| 260888Drukbuis PVC 110 x 5,3mm, KIWA, PN12. 5 | Voorraad:
| Diameter: 110 mmToepassing: BeregeningWanddikte: 5,3 mmDruk PN: PN12,5 | 110 mm | Beregening, Drinkwater | 5,3 mm | PN12,5 | |||||||||||||
| 260896Drukbuis PVC 125 x 6,0mm, KIWA, PN12. 5 | Voorraad:
| Diameter: 125 mmToepassing: BeregeningWanddikte: 6,0 mmDruk PN: PN12,5 | 125 mm | Beregening, Drinkwater | 6,0 mm | PN12,5 | |||||||||||||
| 260900Drukbuis PVC 125 x 4,8 mm, KIWA, PN10, 5 | Voorraad:
| Diameter: 125 mmToepassing: BeregeningWanddikte: 4,8 mmDruk PN: PN10 | 125 mm | Beregening, Drinkwater | 4,8 mm | PN10 | |||||||||||||
| 260904Drukbuis PVC 160 x 4,7 mm, KIWA, PN7.5 5 | Voorraad:
| Diameter: 160 mmToepassing: BeregeningWanddikte: 4,7 mmDruk PN: PN7,5 | 160 mm | Beregening, Drinkwater | 4,7 mm | PN7,5 | |||||||||||||
| 260908Drukbuis PVC 160 x 6,2mm, KIWA, PN10, 5 | Voorraad:
| Diameter: 160 mmToepassing: BeregeningWanddikte: 6,2 mmDruk PN: PN10 | 160 mm | Beregening, Drinkwater | 6,2 mm | PN10 | |||||||||||||
| 260912Drukbuis PVC 160 x 7,7 mm, KIWA, PN12. 5 | Voorraad:
| Diameter: 160 mmToepassing: BeregeningWanddikte: 7,7 mmDruk PN: PN12,5 | 160 mm | Beregening, Drinkwater | 7,7 mm | PN12,5 | |||||||||||||
| 260920Drukbuis PVC 200 x 7,7 mm, KIWA, PN10, 5 | Voorraad:
| Diameter: 200 mmToepassing: BeregeningWanddikte: 7,7 mmDruk PN: PN10 | 200 mm | Beregening, Drinkwater | 7,7 mm | PN10 | |||||||||||||
| 260924Drukbuis PVC 200 x 9,6 mm, KIWA, PN12. 5 | Voorraad:
| Diameter: 200 mmToepassing: BeregeningWanddikte: 9,6 mmDruk PN: PN12,5 | 200 mm | Beregening, Drinkwater | 9,6 mm | PN12,5 | |||||||||||||
| 260932Drukbuis PVC 250 x 9,6 mm, KIWA, PN10, 5 | Voorraad:
| Diameter: 250 mmToepassing: BeregeningWanddikte: 9,6 mmDruk PN: PN10 | 250 mm | Beregening, Drinkwater | 9,6 mm | PN10 | |||||||||||||
| 260938Drukbuis PVC 315 x 12,1mm, KIWA, PN10 5 | Voorraad:
| Diameter: 315 mmToepassing: BeregeningWanddikte: 12,1 mmDruk PN: PN10 | 315 mm | Beregening, Drinkwater | 12,1 mm | PN10 | |||||||||||||