Persoonlijke klantbegeleiding staat bij ons voorop. Wij helpen dan ook graag bij het kiezen van het juiste product voor jouw situatie! Stuur ons gerust een mail met jouw vraag of neem telefonisch contact met ons op. Op werkdagen zijn wij te bereiken tussen 08:00 en 17:30.
| Art. Nr. | 280000 |
| Type | A |
| Diameter | 10 mm |
| Soort hulpstuk | Buisklem |
| Toepassing | Dak, Voor bevestiging van kunststof leidingsystemen tegen een wand |
| Uitvoering | Kunststof buisklem |
| Materiaal | Kunststof |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Zwart |
| Art. Nr. | 280004 |
| Type | A |
| Diameter | 12 mm |
| Soort hulpstuk | Buisklem |
| Toepassing | Dak, Voor bevestiging van kunststof leidingsystemen tegen een wand |
| Uitvoering | Kunststof buisklem |
| Materiaal | Kunststof |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Zwart |
| Art. Nr. | 280008 |
| Type | B |
| Diameter | 16 mm |
| Soort hulpstuk | Buisklem |
| Toepassing | Dak, Voor bevestiging van kunststof leidingsystemen tegen een wand |
| Uitvoering | Kunststof buisklem |
| Materiaal | Kunststof |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Zwart |
| Art. Nr. | 280012 |
| Type | B |
| Diameter | 20 mm |
| Soort hulpstuk | Buisklem |
| Toepassing | Dak, Voor bevestiging van kunststof leidingsystemen tegen een wand |
| Uitvoering | Kunststof buisklem |
| Materiaal | Kunststof |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Zwart |
| Art. Nr. | 280016 |
| Type | B |
| Diameter | 25 mm |
| Soort hulpstuk | Buisklem |
| Toepassing | Dak, Voor bevestiging van kunststof leidingsystemen tegen een wand |
| Uitvoering | Kunststof buisklem |
| Materiaal | Kunststof |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Zwart |
| Nr. | Voorraad | Eigenschappen | Type | Diameter | Toepassing | Prijs excl. btw | Aantal | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 280000Buisklem PP 10 mm, zwart | Voorraad:
| Type: ADiameter: 10 mmToepassing: Voor bevestiging van kunststof leidingsystemen tegen een wand | A | 10 mm | Voor bevestiging van kunststof leidingsystemen tegen een wand, Dak | |||||||||||||
| 280004Buisklem PP 12 mm, zwart | Voorraad:
| Type: ADiameter: 12 mmToepassing: Voor bevestiging van kunststof leidingsystemen tegen een wand | A | 12 mm | Voor bevestiging van kunststof leidingsystemen tegen een wand, Dak | |||||||||||||
| 280008Buisklem PP 16 mm, zwart | Voorraad:
| Type: BDiameter: 16 mmToepassing: Voor bevestiging van kunststof leidingsystemen tegen een wand | B | 16 mm | Voor bevestiging van kunststof leidingsystemen tegen een wand, Dak | |||||||||||||
| 280012Buisklem PP 20 mm, zwart | Voorraad:
| Type: BDiameter: 20 mmToepassing: Voor bevestiging van kunststof leidingsystemen tegen een wand | B | 20 mm | Voor bevestiging van kunststof leidingsystemen tegen een wand, Dak | |||||||||||||
| 280016Buisklem PP 25 mm, zwart | Voorraad:
| Type: BDiameter: 25 mmToepassing: Voor bevestiging van kunststof leidingsystemen tegen een wand | B | 25 mm | Voor bevestiging van kunststof leidingsystemen tegen een wand, Dak | |||||||||||||