Persoonlijke klantbegeleiding staat bij ons voorop. Wij helpen dan ook graag bij het kiezen van het juiste product voor jouw situatie! Stuur ons gerust een mail met jouw vraag of neem telefonisch contact met ons op. Op werkdagen zijn wij te bereiken tussen 08:00 en 17:30.
| Art. Nr. | 286310 |
| Type | 3000 M8 bi-dr |
| Aansluiting | M8 |
| Diameter | 32 mm, M8 |
| Soort hulpstuk | Beugel |
| Toepassing | etc., plafonds, Voor het bevestigen van kunststof buizen aan wand |
| Uitvoering | met sleutelgatsluiting, Tweeschroevenbeugel |
| Materiaal | Elektrolytisch verzinkt |
| Merk | BIS |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 286312 |
| Type | 3000 M8 bi-dr |
| Aansluiting | M8 |
| Diameter | 40 mm, M8 |
| Soort hulpstuk | Beugel |
| Toepassing | etc., plafonds, Voor het bevestigen van kunststof buizen aan wand |
| Uitvoering | met sleutelgatsluiting, Tweeschroevenbeugel |
| Materiaal | Elektrolytisch verzinkt |
| Merk | BIS |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 286314 |
| Type | 3000 M8 bi-dr |
| Aansluiting | M8 |
| Diameter | 50 mm, M8 |
| Soort hulpstuk | Beugel |
| Toepassing | etc., plafonds, Voor het bevestigen van kunststof buizen aan wand |
| Uitvoering | met sleutelgatsluiting, Tweeschroevenbeugel |
| Materiaal | Elektrolytisch verzinkt |
| Merk | BIS |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 286316 |
| Type | 3000 M8 bi-dr |
| Aansluiting | M8 |
| Diameter | 63 mm, M8 |
| Soort hulpstuk | Beugel |
| Toepassing | etc., plafonds, Voor het bevestigen van kunststof buizen aan wand |
| Uitvoering | met sleutelgatsluiting, Tweeschroevenbeugel |
| Materiaal | Elektrolytisch verzinkt |
| Merk | BIS |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 286318 |
| Type | 3000 M8 bi-dr |
| Aansluiting | M8 |
| Diameter | 75 mm, M8 |
| Soort hulpstuk | Beugel |
| Toepassing | etc., plafonds, Voor het bevestigen van kunststof buizen aan wand |
| Uitvoering | met sleutelgatsluiting, Tweeschroevenbeugel |
| Materiaal | Elektrolytisch verzinkt |
| Merk | BIS |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 286320 |
| Type | 3000 M8 bi-dr |
| Aansluiting | M8 |
| Diameter | 90 mm, M8 |
| Soort hulpstuk | Beugel |
| Toepassing | etc., plafonds, Voor het bevestigen van kunststof buizen aan wand |
| Uitvoering | met sleutelgatsluiting, Tweeschroevenbeugel |
| Materiaal | Elektrolytisch verzinkt |
| Merk | BIS |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 286322 |
| Type | 3000 M8 bi-dr |
| Aansluiting | M8 |
| Diameter | 110 mm, M8 |
| Soort hulpstuk | Beugel |
| Toepassing | etc., plafonds, Voor het bevestigen van kunststof buizen aan wand |
| Uitvoering | met sleutelgatsluiting, Tweeschroevenbeugel |
| Materiaal | Elektrolytisch verzinkt |
| Merk | BIS |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 286324 |
| Type | 3000 M8 bi-dr |
| Aansluiting | M8 |
| Diameter | 125 mm, M8 |
| Soort hulpstuk | Beugel |
| Toepassing | etc., plafonds, Voor het bevestigen van kunststof buizen aan wand |
| Uitvoering | met sleutelgatsluiting, Tweeschroevenbeugel |
| Materiaal | Elektrolytisch verzinkt |
| Merk | BIS |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 286330 |
| Type | 3000 M8 bi-dr |
| Aansluiting | M8 |
| Diameter | 180 mm, M8 |
| Soort hulpstuk | Beugel |
| Toepassing | etc., plafonds, Voor het bevestigen van kunststof buizen aan wand |
| Uitvoering | met sleutelgatsluiting, Tweeschroevenbeugel |
| Materiaal | Elektrolytisch verzinkt |
| Merk | BIS |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 286332 |
| Type | 3000 M8 bi-dr |
| Aansluiting | M8 |
| Diameter | 200 mm, M8 |
| Soort hulpstuk | Beugel |
| Toepassing | etc., plafonds, Voor het bevestigen van kunststof buizen aan wand |
| Uitvoering | met sleutelgatsluiting, Tweeschroevenbeugel |
| Materiaal | Elektrolytisch verzinkt |
| Merk | BIS |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Nr. | Voorraad | Eigenschappen | Diameter | Toepassing | Uitvoering | Prijs excl. btw | Aantal | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 286310Tweeschroevenbeugel verzinkt, M8, 32 mm | Voorraad:
| Diameter: 32 mmToepassing: plafondsUitvoering: Tweeschroevenbeugel | 32 mm, M8 | plafonds, etc., Voor het bevestigen van kunststof buizen aan wand | Tweeschroevenbeugel, met sleutelgatsluiting | |||||||||||||
| 286312Tweeschroevenbeugel verzinkt, M8, 40 mm | Voorraad:
| Diameter: 40 mmToepassing: plafondsUitvoering: Tweeschroevenbeugel | 40 mm, M8 | plafonds, etc., Voor het bevestigen van kunststof buizen aan wand | Tweeschroevenbeugel, met sleutelgatsluiting | |||||||||||||
| 286314Tweeschroevenbeugel verzinkt, M8, 50 mm | Voorraad:
| Diameter: 50 mmToepassing: plafondsUitvoering: Tweeschroevenbeugel | 50 mm, M8 | plafonds, etc., Voor het bevestigen van kunststof buizen aan wand | Tweeschroevenbeugel, met sleutelgatsluiting | |||||||||||||
| 286316Tweeschroevenbeugel verzinkt, M8, 63 mm | Voorraad:
| Diameter: 63 mmToepassing: plafondsUitvoering: Tweeschroevenbeugel | 63 mm, M8 | plafonds, etc., Voor het bevestigen van kunststof buizen aan wand | Tweeschroevenbeugel, met sleutelgatsluiting | |||||||||||||
| 286318Tweeschroevenbeugel verzinkt, M8, 75 mm | Voorraad:
| Diameter: 75 mmToepassing: plafondsUitvoering: Tweeschroevenbeugel | 75 mm, M8 | plafonds, etc., Voor het bevestigen van kunststof buizen aan wand | Tweeschroevenbeugel, met sleutelgatsluiting | |||||||||||||
| 286320Tweeschroevenbeugel verzinkt, M8, 90 mm | Voorraad:
| Diameter: 90 mmToepassing: plafondsUitvoering: Tweeschroevenbeugel | 90 mm, M8 | plafonds, etc., Voor het bevestigen van kunststof buizen aan wand | Tweeschroevenbeugel, met sleutelgatsluiting | |||||||||||||
| 286322Tweeschroevenbeugel verzinkt, M8, 110 mm | Voorraad:
| Diameter: 110 mmToepassing: plafondsUitvoering: Tweeschroevenbeugel | 110 mm, M8 | plafonds, etc., Voor het bevestigen van kunststof buizen aan wand | Tweeschroevenbeugel, met sleutelgatsluiting | |||||||||||||
| 286324Tweeschroevenbeugel verzinkt, M8, 125 mm | Voorraad:
| Diameter: 125 mmToepassing: plafondsUitvoering: Tweeschroevenbeugel | 125 mm, M8 | plafonds, etc., Voor het bevestigen van kunststof buizen aan wand | Tweeschroevenbeugel, met sleutelgatsluiting | |||||||||||||
| 286330Tweeschroevenbeugel verzinkt, M8, 180 mm | Voorraad:
| Diameter: 180 mmToepassing: plafondsUitvoering: Tweeschroevenbeugel | 180 mm, M8 | plafonds, etc., Voor het bevestigen van kunststof buizen aan wand | Tweeschroevenbeugel, met sleutelgatsluiting | |||||||||||||
| 286332Tweeschroevenbeugel verzinkt, M8, 200 mm | Voorraad:
| Diameter: 200 mmToepassing: plafondsUitvoering: Tweeschroevenbeugel | 200 mm, M8 | plafonds, etc., Voor het bevestigen van kunststof buizen aan wand | Tweeschroevenbeugel, met sleutelgatsluiting | |||||||||||||