Persoonlijke klantbegeleiding staat bij ons voorop. Wij helpen dan ook graag bij het kiezen van het juiste product voor jouw situatie! Stuur ons gerust een mail met jouw vraag of neem telefonisch contact met ons op. Op werkdagen zijn wij te bereiken tussen 08:00 en 17:30.
| Art. Nr. | 286228 |
| Type | 605 |
| Diameter | 1/2" |
| Soort hulpstuk | Zadel |
| Toepassing | en PVC buizen aan wand, etc., plafonds, Staal, Voor het bevestigen van kabels |
| Uitvoering | Eéndelig zadel, licht model, met 2 bevestigingsgaten |
| Materiaal | Elektrolytisch verzinkt |
| Merk | BIS |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 286230 |
| Type | 605 |
| Diameter | 3/4" |
| Soort hulpstuk | Zadel |
| Toepassing | en PVC buizen aan wand, etc., plafonds, Staal, Voor het bevestigen van kabels |
| Uitvoering | Eéndelig zadel, licht model, met 2 bevestigingsgaten |
| Materiaal | Elektrolytisch verzinkt |
| Merk | BIS |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 286232 |
| Type | 605 |
| Diameter | 1" |
| Soort hulpstuk | Zadel |
| Toepassing | en PVC buizen aan wand, etc., plafonds, Staal, Voor het bevestigen van kabels |
| Uitvoering | Eéndelig zadel, licht model, met 2 bevestigingsgaten |
| Materiaal | Elektrolytisch verzinkt |
| Merk | BIS |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 286234 |
| Type | 605 |
| Diameter | 1 1/4" |
| Soort hulpstuk | Zadel |
| Toepassing | en PVC buizen aan wand, etc., plafonds, Staal, Voor het bevestigen van kabels |
| Uitvoering | Eéndelig zadel, licht model, met 2 bevestigingsgaten |
| Materiaal | Elektrolytisch verzinkt |
| Merk | BIS |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 286236 |
| Type | 605 |
| Diameter | 1 1/2" |
| Soort hulpstuk | Zadel |
| Toepassing | en PVC buizen aan wand, etc., plafonds, Staal, Voor het bevestigen van kabels |
| Uitvoering | Eéndelig zadel, licht model, met 2 bevestigingsgaten |
| Materiaal | Elektrolytisch verzinkt |
| Merk | BIS |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 286238 |
| Type | 605 |
| Diameter | 2" |
| Soort hulpstuk | Zadel |
| Toepassing | en PVC buizen aan wand, etc., plafonds, Staal, Voor het bevestigen van kabels |
| Uitvoering | Eéndelig zadel, licht model, met 2 bevestigingsgaten |
| Materiaal | Elektrolytisch verzinkt |
| Merk | BIS |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Nr. | Voorraad | Eigenschappen | Diameter | Toepassing | Uitvoering | Prijs excl. btw | Aantal | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 286228Pijpzadel elektrolytisch verzinkt, 1/2 | Voorraad:
| Diameter: 1/2"Toepassing: StaalUitvoering: licht model | 1/2" | Staal, Voor het bevestigen van kabels, en PVC buizen aan wand, plafonds, etc. | licht model, Eéndelig zadel, met 2 bevestigingsgaten | |||||||||||||
| 286230Pijpzadel elektrolytisch verzinkt, 3/4 | Voorraad:
| Diameter: 3/4"Toepassing: StaalUitvoering: licht model | 3/4" | Staal, Voor het bevestigen van kabels, en PVC buizen aan wand, plafonds, etc. | licht model, Eéndelig zadel, met 2 bevestigingsgaten | |||||||||||||
| 286232Pijpzadel elektrolytisch verzinkt, 1 | Voorraad:
| Diameter: 1"Toepassing: StaalUitvoering: licht model | 1" | Staal, Voor het bevestigen van kabels, en PVC buizen aan wand, plafonds, etc. | licht model, Eéndelig zadel, met 2 bevestigingsgaten | |||||||||||||
| 286234Pijpzadel elektrolytisch verzinkt, 1 1/4 | Voorraad:
| Diameter: 1 1/4"Toepassing: StaalUitvoering: licht model | 1 1/4" | Staal, Voor het bevestigen van kabels, en PVC buizen aan wand, plafonds, etc. | licht model, Eéndelig zadel, met 2 bevestigingsgaten | |||||||||||||
| 286236Pijpzadel elektrolytisch verzinkt, 1 1/2 | Voorraad:
| Diameter: 1 1/2"Toepassing: StaalUitvoering: licht model | 1 1/2" | Staal, Voor het bevestigen van kabels, en PVC buizen aan wand, plafonds, etc. | licht model, Eéndelig zadel, met 2 bevestigingsgaten | |||||||||||||
| 286238Pijpzadel elektrolytisch verzinkt, 2 | Voorraad:
| Diameter: 2"Toepassing: StaalUitvoering: licht model | 2" | Staal, Voor het bevestigen van kabels, en PVC buizen aan wand, plafonds, etc. | licht model, Eéndelig zadel, met 2 bevestigingsgaten | |||||||||||||