Persoonlijke klantbegeleiding staat bij ons voorop. Wij helpen dan ook graag bij het kiezen van het juiste product voor jouw situatie! Stuur ons gerust een mail met jouw vraag of neem telefonisch contact met ons op. Op werkdagen zijn wij te bereiken tussen 08:00 en 17:30.
| Art. Nr. | 286194 |
| Type | 605 |
| Diameter | 3/4" |
| Soort hulpstuk | Zadel |
| Toepassing | buizen aan wanden, etc., plafonds, Vloeren, Voor het bevestigen van stalen buis |
| Uitvoering | 1-delig zware industriezadel |
| Materiaal | Thermisch verzinkt |
| Merk | BIS |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 286196 |
| Type | 605 |
| Diameter | 1" |
| Soort hulpstuk | Zadel |
| Toepassing | buizen aan wanden, etc., plafonds, Vloeren, Voor het bevestigen van stalen buis |
| Uitvoering | 1-delig zware industriezadel |
| Materiaal | Thermisch verzinkt |
| Merk | BIS |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 286198 |
| Type | 605 |
| Diameter | 1 1/4" |
| Soort hulpstuk | Zadel |
| Toepassing | buizen aan wanden, etc., plafonds, Vloeren, Voor het bevestigen van stalen buis |
| Uitvoering | 1-delig zware industriezadel |
| Materiaal | Thermisch verzinkt |
| Merk | BIS |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 286200 |
| Type | 605 |
| Diameter | 1 1/2" |
| Soort hulpstuk | Zadel |
| Toepassing | buizen aan wanden, etc., plafonds, Vloeren, Voor het bevestigen van stalen buis |
| Uitvoering | 1-delig zware industriezadel |
| Materiaal | Thermisch verzinkt |
| Merk | BIS |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 286202 |
| Type | 605 |
| Diameter | 2" |
| Soort hulpstuk | Zadel |
| Toepassing | buizen aan wanden, etc., plafonds, Vloeren, Voor het bevestigen van stalen buis |
| Uitvoering | 1-delig zware industriezadel |
| Materiaal | Thermisch verzinkt |
| Merk | BIS |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 286204 |
| Type | 605 |
| Diameter | 2 1/2" |
| Soort hulpstuk | Zadel |
| Toepassing | buizen aan wanden, etc., plafonds, Vloeren, Voor het bevestigen van stalen buis |
| Uitvoering | 1-delig zware industriezadel |
| Materiaal | Thermisch verzinkt |
| Merk | BIS |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 286206 |
| Type | 605 |
| Diameter | 3" |
| Soort hulpstuk | Zadel |
| Toepassing | buizen aan wanden, etc., plafonds, Vloeren, Voor het bevestigen van stalen buis |
| Uitvoering | 1-delig zware industriezadel |
| Materiaal | Thermisch verzinkt |
| Merk | BIS |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 286208 |
| Type | 605 |
| Diameter | 110 mm |
| Soort hulpstuk | Zadel |
| Toepassing | buizen aan wanden, etc., plafonds, Vloeren, Voor het bevestigen van stalen buis |
| Uitvoering | 1-delig zware industriezadel |
| Materiaal | Thermisch verzinkt |
| Merk | BIS |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 286209 |
| Type | 605 |
| Diameter | 125 mm |
| Soort hulpstuk | Zadel |
| Toepassing | buizen aan wanden, etc., plafonds, Vloeren, Voor het bevestigen van stalen buis |
| Uitvoering | 1-delig zware industriezadel |
| Materiaal | Thermisch verzinkt |
| Merk | BIS |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Kleur | Grijs |
| Nr. | Voorraad | Eigenschappen | Diameter | Toepassing | Prijs excl. btw | Aantal | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 286194Industriezadel type 605, 3/4 | Voorraad:
| Diameter: 3/4"Toepassing: Voor het bevestigen van stalen buis | 3/4" | Voor het bevestigen van stalen buis, plafonds, etc., buizen aan wanden, Vloeren | |||||||||||||
| 286196Industriezadel type 605, 1 | Voorraad:
| Diameter: 1"Toepassing: Voor het bevestigen van stalen buis | 1" | Voor het bevestigen van stalen buis, plafonds, etc., buizen aan wanden, Vloeren | |||||||||||||
| 286198Industriezadel type 605, 1 1/4 | Voorraad:
| Diameter: 1 1/4"Toepassing: Voor het bevestigen van stalen buis | 1 1/4" | Voor het bevestigen van stalen buis, plafonds, etc., buizen aan wanden, Vloeren | |||||||||||||
| 286200Industriezadel type 605, 1 1/2 | Voorraad:
| Diameter: 1 1/2"Toepassing: Voor het bevestigen van stalen buis | 1 1/2" | Voor het bevestigen van stalen buis, plafonds, etc., buizen aan wanden, Vloeren | |||||||||||||
| 286202Industriezadel type 605, 2 | Voorraad:
| Diameter: 2"Toepassing: Voor het bevestigen van stalen buis | 2" | Voor het bevestigen van stalen buis, plafonds, etc., buizen aan wanden, Vloeren | |||||||||||||
| 286204Industriezadel type 605, 2 1/2 | Voorraad:
| Diameter: 2 1/2"Toepassing: Voor het bevestigen van stalen buis | 2 1/2" | Voor het bevestigen van stalen buis, plafonds, etc., buizen aan wanden, Vloeren | |||||||||||||
| 286206Industriezadel type 605, 3 | Voorraad:
| Diameter: 3"Toepassing: Voor het bevestigen van stalen buis | 3" | Voor het bevestigen van stalen buis, plafonds, etc., buizen aan wanden, Vloeren | |||||||||||||
| 286208Industriezadel type 605, 110 mm | Voorraad:
| Diameter: 110 mmToepassing: Voor het bevestigen van stalen buis | 110 mm | Voor het bevestigen van stalen buis, plafonds, etc., buizen aan wanden, Vloeren | |||||||||||||
| 286209Industriezadel type 605, 125 mm | Voorraad:
| Diameter: 125 mmToepassing: Voor het bevestigen van stalen buis | 125 mm | Voor het bevestigen van stalen buis, plafonds, etc., buizen aan wanden, Vloeren | |||||||||||||