Persoonlijke klantbegeleiding staat bij ons voorop. Wij helpen dan ook graag bij het kiezen van het juiste product voor jouw situatie! Stuur ons gerust een mail met jouw vraag of neem telefonisch contact met ons op. Op werkdagen zijn wij te bereiken tussen 08:00 en 17:30.
| Art. Nr. | 270605 |
| Diameter | 160 mm, 90 mm |
| Soort hulpstuk | T-Stuk |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, T-stukken 90° |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270606 |
| Diameter | 110 mm, 160 mm |
| Soort hulpstuk | T-Stuk |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, T-stukken 90° |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270607 |
| Diameter | 125 mm, 160 mm |
| Soort hulpstuk | T-Stuk |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, T-stukken 90° |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270620 |
| Diameter | 160 mm, 250 mm |
| Soort hulpstuk | T-Stuk |
| Toepassing | PVC drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, T-stukken 90° |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC |
| Merk | |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Nr. | Voorraad | Eigenschappen | Diameter | Toepassing | Uitvoering | Materiaal | Prijs excl. btw | Aantal | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 270605T-stuk PVC-U 90GR, 160 x 90 x 160 mm | Voorraad:
| Diameter: 160 mmToepassing: PVC-U drukfittingenUitvoering: LijmverbindingMateriaal: PVC-U | 160 mm, 90 mm | PVC-U drukfittingen | Lijmverbinding, T-stukken 90° | PVC-U | |||||||||||||
| 270606T-stuk PVC-U 90GR, 160 x 110 x 160 mm | Voorraad:
| Diameter: 110 mmToepassing: PVC-U drukfittingenUitvoering: LijmverbindingMateriaal: PVC-U | 110 mm, 160 mm | PVC-U drukfittingen | Lijmverbinding, T-stukken 90° | PVC-U | |||||||||||||
| 270607T-stuk PVC-U 90GR, 160 x 125 x 160 mm | Voorraad:
| Diameter: 125 mmToepassing: PVC-U drukfittingenUitvoering: LijmverbindingMateriaal: PVC-U | 125 mm, 160 mm | PVC-U drukfittingen | Lijmverbinding, T-stukken 90° | PVC-U | |||||||||||||
| 270620T-stuk PVC 90GR, 250 x 160 x 250 mm | Voorraad:
| Diameter: 160 mmToepassing: PVC drukfittingenUitvoering: LijmverbindingMateriaal: PVC | 160 mm, 250 mm | PVC drukfittingen | Lijmverbinding, T-stukken 90° | PVC | |||||||||||||