Persoonlijke klantbegeleiding staat bij ons voorop. Wij helpen dan ook graag bij het kiezen van het juiste product voor jouw situatie! Stuur ons gerust een mail met jouw vraag of neem telefonisch contact met ons op. Op werkdagen zijn wij te bereiken tussen 08:00 en 17:30.
| Art. Nr. | 270364 |
| Diameter | 16 mm |
| Soort hulpstuk | T-Stuk |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, T-stukken 90° |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270368 |
| Diameter | 20 mm |
| Soort hulpstuk | T-Stuk |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, T-stukken 90° |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270372 |
| Diameter | 25 mm |
| Soort hulpstuk | T-Stuk |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, T-stukken 90° |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270376 |
| Diameter | 32 mm |
| Soort hulpstuk | T-Stuk |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, T-stukken 90° |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270380 |
| Diameter | 40 mm |
| Soort hulpstuk | T-Stuk |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, T-stukken 90° |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270384 |
| Diameter | 50 mm |
| Soort hulpstuk | T-Stuk |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, T-stukken 90° |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270388 |
| Diameter | 63 mm |
| Soort hulpstuk | T-Stuk |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, T-stukken 90° |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270392 |
| Diameter | 75 mm |
| Soort hulpstuk | T-Stuk |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, T-stukken 90° |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270396 |
| Diameter | 90 mm |
| Soort hulpstuk | T-Stuk |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, T-stukken 90° |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270400 |
| Diameter | 110 mm |
| Soort hulpstuk | T-Stuk |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, T-stukken 90° |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270404 |
| Diameter | 125 mm |
| Soort hulpstuk | T-Stuk |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, T-stukken 90° |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270408 |
| Diameter | 160 mm |
| Soort hulpstuk | T-Stuk |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, T-stukken 90° |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270412 |
| Diameter | 200 mm |
| Soort hulpstuk | T-Stuk |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, T-stukken 90° |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270414 |
| Diameter | 225 mm |
| Soort hulpstuk | T-Stuk |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, T-stukken 90° |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270416 |
| Diameter | 250 mm |
| Soort hulpstuk | T-Stuk |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, T-stukken 90° |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270420 |
| Diameter | 315 mm |
| Soort hulpstuk | T-Stuk |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, T-stukken 90° |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270424 |
| Diameter | 400 mm |
| Soort hulpstuk | T-Stuk |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, T-stukken 90° |
| Druk PN | PN4 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Nr. | Voorraad | Eigenschappen | Diameter | Uitvoering | Druk PN | Prijs excl. btw | Aantal | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 270364T-stuk PVC-U 90GR, 16 x 16 x 16 mm | Voorraad:
| Diameter: 16 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN16 | 16 mm | Lijmverbinding, T-stukken 90° | PN16 | |||||||||||||
| 270368T-stuk PVC-U 90GR, 20 x 20 x 20 mm | Voorraad:
| Diameter: 20 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN16 | 20 mm | Lijmverbinding, T-stukken 90° | PN16 | |||||||||||||
| 270372T-stuk PVC-U 90GR, 25 x 25 x 25 mm | Voorraad:
| Diameter: 25 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN16 | 25 mm | Lijmverbinding, T-stukken 90° | PN16 | |||||||||||||
| 270376T-stuk PVC-U 90GR, 32 x 32 x 32 mm | Voorraad:
| Diameter: 32 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN16 | 32 mm | Lijmverbinding, T-stukken 90° | PN16 | |||||||||||||
| 270380T-stuk PVC-U 90GR, 40 x 40 x 40 mm | Voorraad:
| Diameter: 40 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN16 | 40 mm | Lijmverbinding, T-stukken 90° | PN16 | |||||||||||||
| 270384T-stuk PVC-U 90GR, 50 x 50 x 50 mm | Voorraad:
| Diameter: 50 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN16 | 50 mm | Lijmverbinding, T-stukken 90° | PN16 | |||||||||||||
| 270388T-stuk PVC-U 90GR, 63 x 63 x 63 mm | Voorraad:
| Diameter: 63 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN16 | 63 mm | Lijmverbinding, T-stukken 90° | PN16 | |||||||||||||
| 270392T-stuk PVC-U 90GR, 75 x 75 x 75 mm | Voorraad:
| Diameter: 75 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN16 | 75 mm | Lijmverbinding, T-stukken 90° | PN16 | |||||||||||||
| 270396T-stuk PVC-U 90GR, 90 x 90 x 90 mm, PN16 | Voorraad:
| Diameter: 90 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN16 | 90 mm | Lijmverbinding, T-stukken 90° | PN16 | |||||||||||||
| 270400T-stuk PVC-U 90GR, 110 x 110 x 110 mm | Voorraad:
| Diameter: 110 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN16 | 110 mm | Lijmverbinding, T-stukken 90° | PN16 | |||||||||||||
| 270404T-stuk PVC-U 90GR, 125 x 125 x 125 mm | Voorraad:
| Diameter: 125 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN16 | 125 mm | Lijmverbinding, T-stukken 90° | PN16 | |||||||||||||
| 270408T-stuk PVC-U 90GR, 160 x 160 x 160 mm | Voorraad:
| Diameter: 160 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 160 mm | Lijmverbinding, T-stukken 90° | PN10 | |||||||||||||
| 270412T-stuk PVC-U 90GR, 200 x 200 x 200 mm | Voorraad:
| Diameter: 200 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 200 mm | Lijmverbinding, T-stukken 90° | PN10 | |||||||||||||
| 270414T-stuk PVC-U 90GR, 225 x 225 x 225 mm | Voorraad:
| Diameter: 225 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 225 mm | Lijmverbinding, T-stukken 90° | PN10 | |||||||||||||
| 270416T-stuk PVC 90GR, 250 x 250 x 250 mm | Voorraad:
| Diameter: 250 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 250 mm | Lijmverbinding, T-stukken 90° | PN10 | |||||||||||||
| 270420T-stuk PVC 90GR, 315 x 315 x 315 mm | Voorraad:
| Diameter: 315 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 315 mm | Lijmverbinding, T-stukken 90° | PN10 | |||||||||||||
| 270424T-stuk PVC 90GR, 400 x 400 x 400 mm | Voorraad:
| Diameter: 400 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN4 | 400 mm | Lijmverbinding, T-stukken 90° | PN4 | |||||||||||||