Persoonlijke klantbegeleiding staat bij ons voorop. Wij helpen dan ook graag bij het kiezen van het juiste product voor jouw situatie! Stuur ons gerust een mail met jouw vraag of neem telefonisch contact met ons op. Op werkdagen zijn wij te bereiken tussen 08:00 en 17:30.
| Art. Nr. | 270432 |
| Aansluiting | Binnendraad |
| Diameter | 20 mm |
| Soort hulpstuk | Knie |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Knieën 90°, lijmverbinding x binnendraad |
| Binnendraad | 1/2" |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270436 |
| Aansluiting | Binnendraad |
| Diameter | 25 mm |
| Soort hulpstuk | Knie |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Knieën 90°, lijmverbinding x binnendraad |
| Binnendraad | 3/4" |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270440 |
| Aansluiting | Binnendraad |
| Diameter | 32 mm |
| Soort hulpstuk | Knie |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Knieën 90°, lijmverbinding x binnendraad |
| Binnendraad | 1" |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270444 |
| Aansluiting | Binnendraad |
| Diameter | 40 mm |
| Soort hulpstuk | Knie |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Knieën 90°, lijmverbinding x binnendraad |
| Binnendraad | 1 1/4" |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270448 |
| Aansluiting | Binnendraad |
| Diameter | 50 mm |
| Soort hulpstuk | Knie |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Knieën 90°, lijmverbinding x binnendraad |
| Binnendraad | 1 1/2" |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270450 |
| Aansluiting | Binnendraad |
| Diameter | 63 mm |
| Soort hulpstuk | Knie |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Knieën 90°, lijmverbinding x binnendraad |
| Binnendraad | 2" |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270452 |
| Aansluiting | Binnendraad |
| Diameter | 63 mm |
| Soort hulpstuk | Knie |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Knieën 90°, lijmverbinding x binnendraad |
| Binnendraad | 2" |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270456 |
| Aansluiting | Binnendraad |
| Diameter | 75 mm |
| Soort hulpstuk | Knie |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Knieën 90°, lijmverbinding x binnendraad |
| Binnendraad | 2 1/2" |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270460 |
| Aansluiting | Binnendraad |
| Diameter | 90 mm |
| Soort hulpstuk | Knie |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Knieën 90°, lijmverbinding x binnendraad |
| Binnendraad | 3" |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270464 |
| Aansluiting | Binnendraad |
| Diameter | 110 mm |
| Soort hulpstuk | Knie |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Knieën 90°, lijmverbinding x binnendraad |
| Binnendraad | 4" |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Nr. | Voorraad | Eigenschappen | Diameter | Uitvoering | Binnendraad | Druk PN | Prijs excl. btw | Aantal | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 270432Knie PVC-U 90GR, 20 mm x 1/2 bi-dr. | Voorraad:
| Diameter: 20 mmUitvoering: Knieën 90°Binnendraad: 1/2"Druk PN: PN16 | 20 mm | Knieën 90°, lijmverbinding x binnendraad | 1/2" | PN16 | |||||||||||||
| 270436Knie PVC-U 90GR, 25 mm x 3/4 bi-dr. | Voorraad:
| Diameter: 25 mmUitvoering: Knieën 90°Binnendraad: 3/4"Druk PN: PN16 | 25 mm | Knieën 90°, lijmverbinding x binnendraad | 3/4" | PN16 | |||||||||||||
| 270440Knie PVC-U 90GR, 32 mm x 1 bi-dr. | Voorraad:
| Diameter: 32 mmUitvoering: Knieën 90°Binnendraad: 1"Druk PN: PN16 | 32 mm | Knieën 90°, lijmverbinding x binnendraad | 1" | PN16 | |||||||||||||
| 270444Knie PVC-U 90GR, 40 mm x 1 1/4 bi-dr. | Voorraad:
| Diameter: 40 mmUitvoering: Knieën 90°Binnendraad: 1 1/4"Druk PN: PN16 | 40 mm | Knieën 90°, lijmverbinding x binnendraad | 1 1/4" | PN16 | |||||||||||||
| 270448Knie PVC-U 90GR, 50 mm x 1 1/2 bi-dr. | Voorraad:
| Diameter: 50 mmUitvoering: Knieën 90°Binnendraad: 1 1/2"Druk PN: PN16 | 50 mm | Knieën 90°, lijmverbinding x binnendraad | 1 1/2" | PN16 | |||||||||||||
| 270450Knie PVC-U 90GR, 63 mm x 2 bi-dr. | Voorraad:
| Diameter: 63 mmUitvoering: Knieën 90°Binnendraad: 2"Druk PN: PN10 | 63 mm | Knieën 90°, lijmverbinding x binnendraad | 2" | PN10 | |||||||||||||
| 270452Knie PVC-U 90GR, 63 mm x 2 bi-dr. | Voorraad:
| Diameter: 63 mmUitvoering: Knieën 90°Binnendraad: 2"Druk PN: PN16 | 63 mm | Knieën 90°, lijmverbinding x binnendraad | 2" | PN16 | |||||||||||||
| 270456Knie PVC-U 90GR, 75 mm x 2 1/2 bi-dr. | Voorraad:
| Diameter: 75 mmUitvoering: Knieën 90°Binnendraad: 2 1/2"Druk PN: PN10 | 75 mm | Knieën 90°, lijmverbinding x binnendraad | 2 1/2" | PN10 | |||||||||||||
| 270460Knie PVC-U 90GR, 90 mm x 3 bi-dr. | Voorraad:
| Diameter: 90 mmUitvoering: Knieën 90°Binnendraad: 3"Druk PN: PN10 | 90 mm | Knieën 90°, lijmverbinding x binnendraad | 3" | PN10 | |||||||||||||
| 270464Knie PVC-U 90GR, 110 mm x 4 bi-dr. | Voorraad:
| Diameter: 110 mmUitvoering: Knieën 90°Binnendraad: 4"Druk PN: PN10 | 110 mm | Knieën 90°, lijmverbinding x binnendraad | 4" | PN10 | |||||||||||||