Persoonlijke klantbegeleiding staat bij ons voorop. Wij helpen dan ook graag bij het kiezen van het juiste product voor jouw situatie! Stuur ons gerust een mail met jouw vraag of neem telefonisch contact met ons op. Op werkdagen zijn wij te bereiken tussen 08:00 en 17:30.
| Art. Nr. | 270256 |
| Diameter | 16 mm |
| Soort hulpstuk | Knie |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Knieën 45°, Lijmverbinding |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270260 |
| Diameter | 20 mm |
| Soort hulpstuk | Knie |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Knieën 45°, Lijmverbinding |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270264 |
| Diameter | 25 mm |
| Soort hulpstuk | Knie |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Knieën 45°, Lijmverbinding |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270268 |
| Diameter | 32 mm |
| Soort hulpstuk | Knie |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Knieën 45°, Lijmverbinding |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270272 |
| Diameter | 40 mm |
| Soort hulpstuk | Knie |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Knieën 45°, Lijmverbinding |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270276 |
| Diameter | 50 mm |
| Soort hulpstuk | Knie |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Knieën 45°, Lijmverbinding |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270280 |
| Diameter | 63 mm |
| Soort hulpstuk | Knie |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Knieën 45°, Lijmverbinding |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270284 |
| Diameter | 75 mm |
| Soort hulpstuk | Knie |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Knieën 45°, Lijmverbinding |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270288 |
| Diameter | 90 mm |
| Soort hulpstuk | Knie |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Knieën 45°, Lijmverbinding |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270292 |
| Diameter | 110 mm |
| Soort hulpstuk | Knie |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Knieën 45°, Lijmverbinding |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270296 |
| Diameter | 125 mm |
| Soort hulpstuk | Knie |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Knieën 45°, Lijmverbinding |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270300 |
| Diameter | 160 mm |
| Soort hulpstuk | Knie |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Knieën 45°, Lijmverbinding |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270304 |
| Diameter | 200 mm |
| Soort hulpstuk | Knie |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Knieën 45°, Lijmverbinding |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270306 |
| Diameter | 225 mm |
| Soort hulpstuk | Knie |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Knieën 45°, Lijmverbinding |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270308 |
| Diameter | 250 mm |
| Soort hulpstuk | Knie |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Knieën 45°, Lijmverbinding |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270312 |
| Diameter | 315 mm |
| Soort hulpstuk | Knie |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Knieën 45°, Lijmverbinding |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270316 |
| Diameter | 400 mm |
| Soort hulpstuk | Knie |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Knieën 45°, Lijmverbinding |
| Druk PN | PN5 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Nr. | Voorraad | Eigenschappen | Diameter | Uitvoering | Druk PN | Prijs excl. btw | Aantal | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 270256Knie PVC-U 45GR, 16 x 16 mm | Voorraad:
| Diameter: 16 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN16 | 16 mm | Lijmverbinding, Knieën 45° | PN16 | |||||||||||||
| 270260Knie PVC-U 45GR, 20 x 20 mm | Voorraad:
| Diameter: 20 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN16 | 20 mm | Lijmverbinding, Knieën 45° | PN16 | |||||||||||||
| 270264Knie PVC-U 45GR, 25 x 25 mm | Voorraad:
| Diameter: 25 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN16 | 25 mm | Lijmverbinding, Knieën 45° | PN16 | |||||||||||||
| 270268Knie PVC-U 45GR, 32 x 32 mm | Voorraad:
| Diameter: 32 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN16 | 32 mm | Lijmverbinding, Knieën 45° | PN16 | |||||||||||||
| 270272Knie PVC-U 45GR, 40 x 40 mm | Voorraad:
| Diameter: 40 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN16 | 40 mm | Lijmverbinding, Knieën 45° | PN16 | |||||||||||||
| 270276Knie PVC-U 45GR, 50 x 50 mm | Voorraad:
| Diameter: 50 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN16 | 50 mm | Lijmverbinding, Knieën 45° | PN16 | |||||||||||||
| 270280Knie PVC-U 45GR, 63 x 63 mm | Voorraad:
| Diameter: 63 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN16 | 63 mm | Lijmverbinding, Knieën 45° | PN16 | |||||||||||||
| 270284Knie PVC-U 45GR, 75 x 75 mm | Voorraad:
| Diameter: 75 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN16 | 75 mm | Lijmverbinding, Knieën 45° | PN16 | |||||||||||||
| 270288Knie PVC-U 45GR, 90 x 90 mm | Voorraad:
| Diameter: 90 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN16 | 90 mm | Lijmverbinding, Knieën 45° | PN16 | |||||||||||||
| 270292Knie PVC-U 45GR, 110 x 110 mm | Voorraad:
| Diameter: 110 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN16 | 110 mm | Lijmverbinding, Knieën 45° | PN16 | |||||||||||||
| 270296Knie PVC-U 45GR, 125 x 125 mm | Voorraad:
| Diameter: 125 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN16 | 125 mm | Lijmverbinding, Knieën 45° | PN16 | |||||||||||||
| 270300Knie PVC-U 45GR, 160 x 160 mm | Voorraad:
| Diameter: 160 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 160 mm | Lijmverbinding, Knieën 45° | PN10 | |||||||||||||
| 270304Knie PVC-U 45GR, 200 x 200 mm | Voorraad:
| Diameter: 200 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 200 mm | Lijmverbinding, Knieën 45° | PN10 | |||||||||||||
| 270306Knie PVC-U 45GR, 225 x 225 mm | Voorraad:
| Diameter: 225 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 225 mm | Lijmverbinding, Knieën 45° | PN10 | |||||||||||||
| 270308Knie PVC-U 45GR, 250 x 250 mm | Voorraad:
| Diameter: 250 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 250 mm | Lijmverbinding, Knieën 45° | PN10 | |||||||||||||
| 270312Knie PVC-U 45GR, 315 x 315 mm | Voorraad:
| Diameter: 315 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 315 mm | Lijmverbinding, Knieën 45° | PN10 | |||||||||||||
| 270316Knie PVC-U 45GR, 400 x 400 mm | Voorraad:
| Diameter: 400 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN5 | 400 mm | Lijmverbinding, Knieën 45° | PN5 | |||||||||||||