Persoonlijke klantbegeleiding staat bij ons voorop. Wij helpen dan ook graag bij het kiezen van het juiste product voor jouw situatie! Stuur ons gerust een mail met jouw vraag of neem telefonisch contact met ons op. Op werkdagen zijn wij te bereiken tussen 08:00 en 17:30.
| Art. Nr. | 271208 |
| Aansluiting | Binnendraad |
| Diameter | 20 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Draadsokken lijmverbinding x binnendraad |
| Binnendraad | 1/2" |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 271212 |
| Aansluiting | Binnendraad |
| Diameter | 25 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Draadsokken lijmverbinding x binnendraad |
| Binnendraad | 3/4" |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 271216 |
| Aansluiting | Binnendraad |
| Diameter | 32 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Draadsokken lijmverbinding x binnendraad |
| Binnendraad | 1" |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 271224 |
| Aansluiting | Binnendraad |
| Diameter | 40 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Draadsokken lijmverbinding x binnendraad |
| Binnendraad | 1 1/4" |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 271232 |
| Aansluiting | Binnendraad |
| Diameter | 50 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Draadsokken lijmverbinding x binnendraad |
| Binnendraad | 1 1/2" |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 271240 |
| Aansluiting | Binnendraad |
| Diameter | 63 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Draadsokken lijmverbinding x binnendraad |
| Binnendraad | 2" |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Nr. | Voorraad | Eigenschappen | Diameter | Binnendraad | Prijs excl. btw | Aantal | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 271208Draadsok PVC-U 20 x 1/2, PN16 | Voorraad:
| Diameter: 20 mmBinnendraad: 1/2" | 20 mm | 1/2" | |||||||||||||
| 271212Draadsok PVC-U 25 x 3/4, PN16 | Voorraad:
| Diameter: 25 mmBinnendraad: 3/4" | 25 mm | 3/4" | |||||||||||||
| 271216Draadsok PVC-U 32 x 1, PN16 | Voorraad:
| Diameter: 32 mmBinnendraad: 1" | 32 mm | 1" | |||||||||||||
| 271224Draadsok PVC-U 40 x 1 1/4, PN16 | Voorraad:
| Diameter: 40 mmBinnendraad: 1 1/4" | 40 mm | 1 1/4" | |||||||||||||
| 271232Draadsok PVC-U 50 x 1 1/2, PN16 | Voorraad:
| Diameter: 50 mmBinnendraad: 1 1/2" | 50 mm | 1 1/2" | |||||||||||||
| 271240Draadsok PVC-U 63 x 2, PN16 | Voorraad:
| Diameter: 63 mmBinnendraad: 2" | 63 mm | 2" | |||||||||||||