Productinformatie
PVC draadsokken met lijmverbinding x binnendraad in verschillende maten verkrijgbaar.
PVC draadsokken met lijmverbinding x binnendraad in verschillende maten verkrijgbaar.
PVC draadsokken met lijmverbinding x binnendraad in verschillende maten verkrijgbaar.
PVC draadsokken met lijmverbinding x binnendraad in verschillende maten verkrijgbaar.
Vragen of keuzehulp?
Persoonlijke klantbegeleiding staat bij ons voorop. Wij helpen dan ook graag bij
het kiezen van het juiste product voor jouw situatie! Stuur ons gerust een mail
met jouw vraag of neem telefonisch contact met ons op. Op werkdagen zijn wij
te bereiken tussen 08:00 en 17:30.
info@engeldot.nl
085-487 46 04
Specificaties
Draadsok PVC-U 16 x 3/8, PN10
Draadsok PVC-U 75 x 2 1/2, PN10
Draadsok PVC-U 90 x 3, PN10
Draadsok PVC-U 110 x 4, PN10
| Art. Nr. | 271204 |
| Aansluiting | Binnendraad |
| Diameter | 16 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Draadsokken lijmverbinding x binnendraad |
| Binnendraad | 3/8" |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 271244 |
| Aansluiting | Binnendraad |
| Diameter | 75 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Draadsokken lijmverbinding x binnendraad |
| Binnendraad | 2 1/2" |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 271245 |
| Aansluiting | Binnendraad |
| Diameter | 90 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Draadsokken lijmverbinding x binnendraad |
| Binnendraad | 3" |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 271248 |
| Aansluiting | Binnendraad |
| Diameter | 110 mm |
| Soort hulpstuk | Sok |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Draadsokken lijmverbinding x binnendraad |
| Binnendraad | 4" |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |