Persoonlijke klantbegeleiding staat bij ons voorop. Wij helpen dan ook graag bij het kiezen van het juiste product voor jouw situatie! Stuur ons gerust een mail met jouw vraag of neem telefonisch contact met ons op. Op werkdagen zijn wij te bereiken tussen 08:00 en 17:30.
| Art. Nr. | 270720 |
| Diameter | 25 mm |
| Soort hulpstuk | T-Stuk |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, T-stukken 45° |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270724 |
| Diameter | 32 mm |
| Soort hulpstuk | T-Stuk |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, T-stukken 45° |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270728 |
| Diameter | 40 mm |
| Soort hulpstuk | T-Stuk |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, T-stukken 45° |
| Druk PN | PN16 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270732 |
| Diameter | 50 mm |
| Soort hulpstuk | T-Stuk |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, T-stukken 45° |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270736 |
| Diameter | 63 mm |
| Soort hulpstuk | T-Stuk |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, T-stukken 45° |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270740 |
| Diameter | 75 mm |
| Soort hulpstuk | T-Stuk |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, T-stukken 45° |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270744 |
| Diameter | 90 mm |
| Soort hulpstuk | T-Stuk |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, T-stukken 45° |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Art. Nr. | 270748 |
| Diameter | 110 mm |
| Soort hulpstuk | T-Stuk |
| Toepassing | PVC-U drukfittingen |
| Uitvoering | Lijmverbinding, T-stukken 45° |
| Druk PN | PN10 |
| Materiaal | PVC-U |
| Merk | Cepex |
| Garantie | 2 jaar na factuurdatum bij juist gebruik en onderhoud |
| Keurmerk(en) | Kiwa keur |
| Kleur | Grijs |
| Nr. | Voorraad | Eigenschappen | Diameter | Uitvoering | Druk PN | Prijs excl. btw | Aantal | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 270720T-stuk PVC-U 45GR, 25 x 25 x 25 mm | Voorraad:
| Diameter: 25 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN16 | 25 mm | Lijmverbinding, T-stukken 45° | PN16 | |||||||||||||
| 270724T-stuk PVC-U 45GR, 32 x 32 x 32 mm | Voorraad:
| Diameter: 32 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN16 | 32 mm | Lijmverbinding, T-stukken 45° | PN16 | |||||||||||||
| 270728T-stuk PVC-U 45GR, 40 x 40 x 40 mm | Voorraad:
| Diameter: 40 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN16 | 40 mm | Lijmverbinding, T-stukken 45° | PN16 | |||||||||||||
| 270732T-stuk PVC-U 45GR, 50 x 50 x 50 mm | Voorraad:
| Diameter: 50 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 50 mm | Lijmverbinding, T-stukken 45° | PN10 | |||||||||||||
| 270736T-stuk PVC-U 45GR, 63 x 63 x 63 mm | Voorraad:
| Diameter: 63 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 63 mm | Lijmverbinding, T-stukken 45° | PN10 | |||||||||||||
| 270740T-stuk PVC-U 45GR, 75 x 75 x 75 mm | Voorraad:
| Diameter: 75 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 75 mm | Lijmverbinding, T-stukken 45° | PN10 | |||||||||||||
| 270744T-stuk PVC-U 45GR, 90 x 90 x 90 mm | Voorraad:
| Diameter: 90 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 90 mm | Lijmverbinding, T-stukken 45° | PN10 | |||||||||||||
| 270748T-stuk PVC-U 45GR, 110 x 110 x 110 mm, P | Voorraad:
| Diameter: 110 mmUitvoering: LijmverbindingDruk PN: PN10 | 110 mm | Lijmverbinding, T-stukken 45° | PN10 | |||||||||||||